chovatelské potřeby pro psy kočky zverimex brno purina proplan krmivo pro psy granule brno praha pelechy pelíšky obojky oblečky psi pamlsky

potřeby pro psy, krmiva
Chovatelské potřeby pro psy
Chovatelské potřeby pro kočky

Chovatelské potřeby, zverimex

Obchodní podmínky našeho eshopu

OBJEDNÁVKA

Objednávka zboží v elektronickém obchodu www.chovatelskepotreby.net se provádí prostřednictvím vyplnění formuláře na dané adrese. Elektronická objednávka je považována za návrh kupní smlouvy a pro její úplnou platnost je nutné potvrzení objednávky ze strany prodávajícího. Pro účel kontroly sortimentu objednaného zboží, termín dodání a cena za zboží a dopravu, bude kupujícímu zaslán kontrolní e-mail na adresu uvedenou při objednávce, popř. e-mail uvedený v profilu uživatele.


CENA A PLATBY


Pro kupujícího je platná cena na stránkách www.chovatelskepotreby.net v okamžiku odeslání objednávky. Prodávající si vyhrazuje právo měnit ceny za zboží v případě že dojde k výrazné změně kurzu vůči zahraniční měně nebo dojde ke změně u velkoobchodního prodejce a u ostatních dodavatelů zboží. Kupní cenu lze považovat za zaplacenou až v okamžiku, kdy je v plné výši připsána na bankovní účet prodávajícího nebo je uhrazena v plné výši v hotovosti prodávajícímu nebo pracovníkovi přepravní služby či České pošty. Kupující obdrží současně se zbožím také řádný daňový doklad, který je současně dokladem o zaplacení zboží. Kupující přebírá zboží až v okamžiku, kdy je uhrazena jeho cena v plné výši, pokud nebylo dohodnuto jinak. K ceně zboží je připočítána cena za dopravu, pokud se nejedná o deklarovanou dopravu zdarma / Brno, nákup nad uvedenou částku apod. /


STORNO OBJEDNÁVKY


Storno objednávky ze strany kupujícího:

Kupující má právo odstoupit od objednávky v případě, že prodávající nesplní některou z podmínek související s dodáním objednaného zboží. Prodávající může uplatnit náhradu škody, které vzniklo při stornování objednávky a to především vynaložením nákladů na dopravu a další poplatky související s objednáním zboží. Stornovat objednávku může kupující nejpozději do doby, než je objednávka přijata prodávajícím. Registrovaní uživatelé mohou zjistit stav objednávky v přehledu po přihlášení na svůj účet. Neregistrovaným uživatelům doporučujeme kontaktovat nás telefonicky pro storno objednávky.

Storno objednávky ze strany prodávajícího:

Zboží se již nevyrábí nebo došlo k výraznému zvýšení ceny u dodavatele zboží. Prodávající neprodleně kontaktuje kupujícího, aby ho informoval o vzniklé situaci. Pokud je možná náhrada zboží podobného charakteru a ceny a dojde ke vzájemné dohodě, prodávající se snaží dodat toto zboží v původně dohodnutém termínu a ceně Pokud již zaplatil kupující za zboží a prodejce mu z výše uvedených důvodů není schopen dodat, dojde ze strany prodávajícího ke vrácení celé částky na účet nebo adresu, kterou určí kupující a to co nejdříve(nejpozději do 7 dnů).


ODSTOUPENÍ OD KUPNÍ SMLOUVY - VRÁCENÍ ZBOŽÍ


Pokud zboží nebylo převzato osobně, má kupující právo odstoupit od smlouvy (vrácení zboží) dle § 53 Občanského zákoníku. Toto právo je podmíněno, pokud je kupující fyzická osoba a nejedná v rámci své obchodní nebo jiné podnikatelské činnosti. Zboží je možné vrátit v zákonné lhůtě 14 dní a to pouze pokud je zboží v původním obalu a nepoškozené, nepoužité, musí obsahovat veškeré původní příslušenství. Zboží lze zaslat na naši poštovní adresu doporučeně, ne na dobírku (takové zboží nebude přijato). Částka bude zaslána na adresu nebo bankovní účet kupujícího. Při splnění všech výše uvedených podmínek Vám bude zaslána částka v co nejkratším čase, nejpozději však do 14 dní od doručení zboží prodávajícímu.


DODACÍ PODMÍNKY

Prodávající odešle zboží po obdržení elektronické objednávky v co nejkratším termínu v závislosti na provozních možnostech a dostupnosti zboží u velkoobchodního prodejce. Je-li dohodnuta platba předem na bankovní účet, počítá se začátek doby na vyexpedování ode dne připsání celé částky na účet prodávajícího. Pokud má prodávající objednané zboží skladem, odešle ho na adresu kupujícího dle lhůty (v pracovních dnech) uvedené u jednotlivého zboží. V detailu zboží je takto označena "termín expedice". Tato lhůta začíná běžet následující den od provedení objednávky. V případě, že prodávající nemůže odeslat zboží od obdržení objednávky vestanovené lhůtě, kontaktuje kupujícího telefonicky nebo elektronickou poštou. Prodávající zašle zboží na adresu uvedenou v objednávce. Za splnění dodávky se považuje doručení zboží na určenou poštovní adresu.

Náklady na doručení hradí kupující (není-li dohodnuto jinak) a cenu a způsob platby si zvolí při tvorbě objednávky v elektronickém obchodě. Při nezaplacení objednávky ze strany kupujícího má prodávající právo umístit základní informace o kupujícím na "černou listinu" která je veřejně přístupná na internetu. Prodávající zajišťuje dopravu zboží na celém území České Republiky. V případě, že kupující odebírá zboží našim rozvozem, k předání zboží dojde po telefonické dohodě na předem určeném místě. Pokud se kupující neprokáže dokladem, kterým by potvrdil jeho totožnost, prodávající není povinen mu zboží předat.


CENY ZA DOPRAVU

Cena za dopravu je specifikována v sekci DOPRAVA ZBOŽÍ


ZÁRUKA

Kupující je povinen si prohlédnou okamžitě při převzetí zda je zboží bez zjevných známek poškození a zabalené. Pokud kupující zjistí, že došlo k poškození zboží během přepravy, veškeré náklady na opravu zboží nese dopravce. Pokud kupující potvrdí přepravci převzetí zboží, nelze při pozdějším zjištění poškozeného zboží během dopravy vymáhat na dopravci ani prodávajícím vzniklou škodu. Minimální záruka na zboží, pokud není uvedeno jinak, je podle zákona 2 roky.

Kupující je povinen před použitím zboží prostudovat český návod a záruční podmínky, aby předešel poškození zboží. V případě nedodržení podmínek uvedených v návodu nelze později uplatnit reklamaci na takto poškozené zboží. Náklady na vzniklou škodu zapříčiněné nevhodným používáním nese kupující. Záruka se vztahuje pouze na výrobní vady, nebo na vady které nebyly způsobeny neodborným nebo nešetrným používáním. Pokud dojde vlivem častého používání ke zkrácení životnosti výrobku nelze reklamaci uplatnit. Záruční opravy lze uplatnit pouze v případě, že nakupujícím je fyzická osoba (koncový zákazník), nikoliv firmy které nakupují na IČO.

Postup reklamace:

reklamované zboží zašlete na naši adresu (viz. sekce kontakt)
- zásilka musí obsahovat:
1. reklamované zboží (zabalené v originálním obalu)
2. kopii dokladu o zaplacení tj. záruční list
3. přiložený podrobný popis závady

Náklady na dopravu zboží k prodejci hradí zákazník (kupující) pokud byla reklamace oprávněná, náklady na dopravu opraveného zboží k zákazníkovi (kupujícímu) hradí prodávající Prodávající se zavazuje odstranit vadu v co nejkratším možném termínu. Pokud se jedná o vadu, která je předmětem oprávněné reklamace, prodávající zajistí opravu zboží, výměnu za nové a nebo vrácení kupní ceny. O způsobu řešení reklamovaného zboží rozhoduje pouze prodávající.

Kupující má nárok na výměnu zboží za nové v případě, že náklady na odstranění zboží překročí hodnotu nového výrobku.

Upozornění: Pokud reklamační zakázka nebude splňovat výše uvedené podmínky, nelze zaručit její korektní zpracování.


OCHRANA OSOBNÍCH ÚDAJŮ


Prodávající se zavazuje, že neposkytne údaje o kupujícím žádné třetí straně. Odesláním objednávky v elektronickém obchodu www.chovatelskepotreby.net  souhlasíte se shromažďováním informací o Vás a Vašich nákupech.

V případě, že dojde k poškození zabezpečení a do systému vnikne cizí osoba (hacker) prostřednictvím počítačové sítě internet, provozovatel elektronického obchodu nenese zodpovědnost za škody vzniklé tímto jednáním. Pokud při registraci nového zákazníka zvolíte možnost zasílání informačních emailů, souhlasíte s tím, že můžete být informování o novinkách v našem e-shopu a mohou Vám být zasílány ceníky a speciální nabídky. Pokud již nechcete dostávat tyto informace, danou volbu ve správě uživatele zrušte.


SHRNUTÍ

Odesláním elektronické objednávky souhlasí kupující se všemi podmínkami uvedenými v tomto nákupním řádu a také s cenou dopravy a zboží, které objednává. Odesláním a potvrzením objednávky se zároveň prodávající a kupující zavazují, že jednají ve smyslu ust. § 262 odst. 1 Obchodního zákona a není-li uvedeno jinak, řídí se jejich práva a povinnosti Obchodním zákoníkem.

Rekonstrukce webu chovatelské potřeby


Internetový obchod www.chovatelsképotreby.net je dočasně uzavřen.

pro více informací pošlete prosím email na info@chovatelskepotreby.net

Děkujeme za pochopení


PřihlášeníDOPRAVA ZDARMA pokud nakoupíte ještě za:

Rozvoz Brno:700.00Kč
PPL:3 000.00Kč
Česká pošta:1 600.00Kč

Vyhledávání
vývoj software programování na míru eshop na míru chovatelské potřeby krmivo pro psy granule purina proplan potřeby pro kočky pelechy pelíšky obojky oblečky pamlsky pro psy